محصولات HTS tentiQ در مرکز تولید ما در کفنرود آلمان که دارای گواهی ISO 9001:2015 است طراحی، توسعه و تولید می‌شوند.

نوآوری و فناوری در فلسفه شرکت حرف اول را می‌زنند و سرمایه‌گذاری عظیم در فرایند تولید، محور اساسی در موفقیت مداوم است. خط مشی سرمایه‌گذاری ما تضمین می‌کند که شرکت همواره به سطوح بالای کیفیت، کارایی و بهره‌وری محصولات دست یابد.

نقاط قوت طراحی و ساخت:

تعهد ما به حفظ کیفیت در محصولاتی که طراحی و تولید می‌کنیم منعکس شده است. تجزیه و تحلیل ساختاری بسیار مهمی روی تمام محصولات HTS tentiQ انجام می‌شود که به شما اطمینان می‌دهد که این محصولات در طول چرخه حیات خود عملکردی فوق‌العاده خواهند داشت.

  • Tشرکت در یک مرکز تولید مدرن 64 هزار متر مربعی فعالیت می‌کند که به طور خاص برای ساخت حجم بالایی از طیف وسیع سیستم‌های سازه موقت و محصولات جانبی طراحی و ساخته شده است.
  • این مرکز ظرفیت و قابلیت فعالیت 24 ساعته را داراست که امکان تولید سازه‌های موقت کامل را تا 60 هزار متر مربع در هفته فراهم می‌آورد و تضمین می‌کند که در طول سال تقاضای تولید زیاد برآورده و جداول زمانی ارائه محصول رعایت می‌شود.
  • یک بخش طراحی فنی وسیع و تحلیل ساختاری که کاملاً با آخرین نرم افزارها از جمله برنامه‌های پیشرو در این صنعت مانند اتوکد و 3D و Strucad تجهیز شده است.
  • این مرکز ساده و موثر، شش سالن با هدف تولید را دربرمی‌گیرد که هر کدام با سیستم‌های کرین تجهیز شده‌اند که امکان تولید روان محصولات را در کل فرایند تولید از ماده خام گرفته تا محصول نهایی فراهم می‌آورد.
  • همه اجزاء مهم اسکلت (ستون، تیر، پرلین و اسکلت سه گوش) در یکی از شش دستگاه روباتیک پرسرعت CNC پنج محوره (کنترل عددی یارانه‌ای) ساخته می‌شود. این روش‌های پیشرفته تولید، درجه‌ای از دقت در تولید را ارائه می‌دهند که بی‌نظیر است و منجر به محصول نهایی مهندسی شده‌ی فوق‌العاده‌ای می‌شود.
  • همه اجزاء اسکلت مشمول کنترل کیفیت و فرایندهای بازرسی نهایی هستند. پس از بازرسی نهایی، محصولات برای ارسال به مشتری بسته‌بندی، برچسب‌گذاری و آماده می‌شوند.
  • ل این عملیات کاملاً توسط نرم افزار “SAP” پشتیبانی می‌شود که ما را قادر می‌سازد سیستم‌های چادر و لوازم جانبی مشهورمان را به طور موثر و کارآمد تولید کنیم.

تماس با ما

ویدیوهای نحوه تولید