چرا ما

HTS tentiQ یک برند جهانی شناخته شده است که می‌توانید به آن اعتماد کنید تا انتخاب، کیفیت، دسترسی جهانی و نوآوری را برای تمام مشتریان در سراسر جهان به ارمغان بیاورد. این شرکت به طور بی‌نظیری، یک تجارت خانوادگی است که بر مشتریان متمرکز است و نوآوری در طراحی و فرایندهای پیشرفته تولید را به ارمغان می‌آورد. دربارهانتخاب

طیف وسیع و متنوعی از سازه‌های موقت که در مرکز تولید مدرن ما واقع در آلمان ساخته شده است. این مرکز قادر است تا ۶۰،۰۰۰ متر مربع سازه‌ جدید در هفته تولید کند که امکان کاهش بازه زمانی اجرای پروژه را صرف نظر از اندازه سفارش فراهم می‌آورد.دسترسی جهانی

تیم فروش فنی محلی که به صورت راهبردی در سراسر جهان مستقر هستند و پشتیبانی فنی را فراهم می‌آورند. عرضه، تحویل و نصب سریع تقریباً همه جا امکان پذیر است.نوآوری

نوآوری مداوم با فناوری، مواد و فرایندهای جدید که بهترین طراحی و انتخاب را تضمین می‌کند. طراحی‌ها از پاگودای ساده کوچک گرفته تا شگفت‌انگیزترین سازه‌های نیمه دائمی بی‌نظیر و کاملا سفارشی متغیر است. یک تیم فنی تخصصی متشکل از طراحان CAD/CAM و مهندسان سازه برای پروژه‌های سفارشی در دسترس هستند.کیفیت آلمانی

تمام محصولات توسط HTS tentiQ در آلمان طراحی و ساخته می‌شوند. اجزا با دستگاه CNC تراش داده شده و ساخت و پرداخت نهایی آنها به صورت دستی صورت گرفته و تمام سازه‌ها بر اساس استانداردهای اروپایی و بین المللی تولید شده است.

تماشای ویدی


درباره HTS tentiQ


شرکت HTS tentiQ در سال 2001 توسط Heniz Röder تاسیس شد. وی صنعتگری خلاق و دارای نیم قرن تجربه میباشد که تمام اندوخته ها و تجارب خویش را در مسیر رشد این صنعت قرار داده است.

امروز، HTS tentiQ یک شرکت پیشرو در صنعت سازه‌های موقت است که از بزرگترین و متنوع‌ترین محصولات سایبان های موقت و نیمه دائمی ویژه جشن ها را برای بخش خصوصی و دولتی در سراسر جهان عرضه می‌کند.


سازه‌های سفارشی

مهندسی‌شده متناسب با نیازهای شما

مشاهده


تاریخچه

نام خانوادگی Röder در طول 50 سال کار در تجارت چادر گسترش یافته است، از روزهای مطرح بودن Heinrich Röder در 1959 با طراحی و تولید چادرهای چوبی تا به امروز با تولید با ظرفیت بالا و توزیع جهانی سیستم‌های سازه موقت مدرن.


1959

آغاز تجارت خانوادگی چادر Röder با طراحی و تولید چادرهای چوبی با پوشش‌ پرده برای استفاده به عنوان سازه اجاره‌ای خود شرکت‌ها شروع شد.

1961

آغاز تجارت خانوادگی چادر Röder با طراحی و تولید چادرهای چوبی با پوشش‌ پرده برای استفاده به عنوان سازه اجاره‌ای خود شرکت‌ها شروع شد.

1965

اولین طیف محصولات شرکت با معرفی فولاد توسعه یافت که به جای چوب که قبلاً استفاده می‌شد، اکنون به عنوان یکی از مصالح اصلی اجزاء اسکلت چادر به کار می‌رود.

1975

توسعه و در دسترس بودن آلومینیوم اکسترود شده در ترکیب با کاهش وزن قابل ملاحظه‌ای که آلومینیوم در مقایسه با فولاد ارائه میدهد، باعث شد که آلومینیوم تبدیل به ماده‌ای کاربرپسندتر برای استفاده در ساخت سیستم‌های چادر مدولار شود. مزیت دیگر استفاده از آلومینیوم اکسترودشده، کانال‌های ادغام‌شده است که با استفاده از کانال‌های "keder" برای محکم کردن سقف و دیوارپوشها به وسیله سیستم تثبیت keder، بهبود قابل توجهی در طراجی پدید آمد و باعث شد طراحی جدید، به معنای واقعی مدولار باشد.

1978

اسکلت آلومینیومی جدید با سیستم keder به همراه طیف رو به گسترش طرح‌های چادر خیلی زود منجر به موفقیتی بزرگ برای تجارت خانوادگی Röder شد. برای بهره بردن از تقاضای رو به رشد برای محصولات، خانواده Röder کارخانه جدیدی را مختص تولید انبوه انواع سیستم‌های چادر افتتاح کرد. این کارخانه در زادگاه خانواده Röder یعنی ولفِربورن، بودینگن در آلمان قرار داشت.

1984

اسکلت آلومینیومی جدید با سیستم keder به همراه طیف رو به گسترش طرح‌های چادر خیلی زود منجر به موفقیتی بزرگ برای تجارت خانوادگی Röder شد. برای بهره بردن از تقاضای رو به رشد برای محصولات، خانواده Röder کارخانه جدیدی را مختص تولید انبوه انواع سیستم‌های چادر افتتاح کرد. این کارخانه در زادگاه خانواده Röder یعنی ولفِربورن، بودینگن در آلمان قرار داشت.

1992

Heinz و Edwin Röder این تجارت خانوادگی یعنی RÖDER AG را وارد بازار بورس آلمان کردند.

1993

اکثریت سهام شرکت RÖDER AG توسط شرکت Klöckner & Co AG تصاحب شد. در این زمان، خانواده Röder از مالکیت شرکت چشم پوشی کردند.

1994

Heinz Röder فرایند تحویل تحارت به Klöckner & Co AG را نهایی و RÖDER AG را ترک کرد.

2001

Heinz Röder هفت سال پس از دنبال کردن علایق دیگر خود در تجارت، شرکت جدید تخصصی ساخت سازه‌های موقت خود به نام RÖDER HTS High Tech Structures KG را دوباره در منطقه ولفربورن، بودینگن آلمان راه‌اندازی کرد.

2002

RÖDER HTS KG اولین دفاتر فروش خود را در انگلستان و فرانسه افتتاح کرد.

2003

RÖDER HTS KG یک دفتر فروش برای ارائه خدمات به منطقه خاورمیانه را افتتاح کرد.

2004

RÖDER HTS KG شرکت رقیب در این صنعت یعنی HÖCKER STRUCTURES واقع در باد زالتسوفلن آلمان تصاحب کرد. تصاحب استراتژیک HÖCKER STRUCTURES منجر به راه گشایی به بازارهای جدید و اضافه شدن خطوط تولید جدید به تولیدات ارائه شده RÖDER HTS KG در آن زمان شد.

2005

RÖDER HTS KG و HÖCKER GmbH رسماً تبدیل به یک نهاد تجاری به نام RÖDER HTS HÖCKER GmbH شدند. در همان سال، مراکز تولید RÖDER HTS و HÖCKER STRUCTURES ادغام شدند و یک دفتر مرکزی و مرکز تولید جدید مدرن به مساحت 42 هزار متر مربع را در کفنرود آلمان تشکیل دادند.

2006

RÖDER HTS HÖCKER GmbH دفتر فروش زیرمجموعه خود در سنگاپور را افتتاح کرد.

2007

RÖDER HTS HÖCKER GmbH دفاتر فروش استراتژیک در روسیه و هندوستان باز کرد.

2008

RÖDER HTS HÖCKER GmbH طیف جدیدی از سیستم‌های چادر را ارائه کرد که طوری طراحی شدند که کاملاً با طراحی‌های سازندگان دیگر سازگار باشند.

2009

خانواده Röder، پنجاه سال حضور در تحارت چادر را در سال 2009 در نمایشگاه تجاری چادر RÖDER HTS HÖCKER GmbH جشن گرفتند. همان سال HTS Industrial راه‌اندازی شد که بخش تخصصی برای اجاره و فروش ساختمان‌ها و انبارهای موقت صنعتی بود.

2010

راه‌اندازی رسمی سیستم سازه با اسکلت کربن/آلیاژ که به عنوان سیستمی سبُک با فناوری چادر مدولار برای اولین بار در جهان ثبت شد.

2011

شرکت خانوادگی RÖDER HTS HÖCKER GmbH در 32 کشور جهان دارای نمایندگی بود. شرکت، تصاحب یک قطعه زمین به مساحت 22 هزار متر مربع را در مجاورت مرکز تولید فعلی به مساحت 42 هزار متر مربع اعلام کرد - محل جدید فضای اضافی کافی برای گسترش در آینده را فراهم می‌سازد. قرار شد فاز اول در اکتبر 2011 با ساخت مرکز تولید پوشش پی وی سی مدرن به مساخت 2600 متر مربع به اتمام برسد.

2012

RÖDER HTS HÖCKER GmbH یک بخش اختصاصی ویژه اهداف نظامی و بشردوستانه ایجاد می‌کند که طیف تخصصی جدیدی از پناهگاه‌های سبُک، انعطاف پذیر برای استقرار سریع را فراهم می‌آورد تا نیازهای مختلف این بخش تخصصی را برآوزده سازند.

2015

HTS Industriebau به عنوان یک شرکت زیرمجوعه تاسیس می‌شود که تخصص آن طراحی و ساخت سازه‌هایی با سازه فلزی و سریع‌النصب است.

2017

شرکت RÖDER HTS HÖCKER GmbH بخش نظامی را به عنوان سایبان های استقرار سریع HTS با یک وب سایت اختصاصی جدید دوباره راه‌اندازی می‌کند.طراحی و ساخت

درباره طراحی گسترده و ظرفیت‌ها و مراکز ساخت ما بیشتر بدانید.

بیشتر بدانید